Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько

Аудіокнига "Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько"

217
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Пастка для жар-птиці" українською мовою, автора Ірен Роздобудько. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько» написана автором - Ірен Роздобудько ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Дмитренко. Жанр аудіокниги «Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Пастка для жар-птиці" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько" в соціальних мережах: 
Віра свідомо зробила так, щоб події дитинства щезли з її пам'яті — сучасна медицина може зробити й не це. Адже там було щось страшне, а вона тільки-но почала жити нормально: отримала цікаву роботу, новий колектив, усіх цих бізнес-леді, які досить гламурні, але, з рештою, її не дратують. Життя начебто налагодилося, але раптом... її колеги починають по черзі помирати. Чому? Хто буде наступний? Невже... вона? Здається, це якось пов'язане з її минулим. Віра вирішує відновити пам'ять... І це виявилося дійсно страшним. Здається, вона потрапила у пастку. Пастку свого дитинства...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Пастка для жар-птиці - Ірен Роздобудько"