Аудіокнига "Підкидьок - В'ячеслав Сахно"

230
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Підкидьок" українською мовою, автора В'ячеслав Сахно. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Підкидьок - В'ячеслав Сахно» написана автором - В'ячеслав Сахно ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Надія Кашперовецька. Жанр аудіокниги «Підкидьок - В'ячеслав Сахно» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Підкидьок" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Підкидьок - В'ячеслав Сахно" в соціальних мережах: 
Десь, в якійсь країні спеціальний загін на гелікоптерах серед савани рятують «своїх» поранених, та якогось невідомого солдата. Його доправляють до шпиталю і починають допитувати. Але він нічого не розуміє і має втрату пам’яті та здатність розмовляти. Лікарка, та закоханий в неї військовий командир частини, намагаються його розговорити, і їм це вдається. Те, ким виявився підкидьок (так назвали невідомого солдата) викликає приємний подив і певне «ну, в принципі а чому б і ні?»

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Підкидьок - В'ячеслав Сахно», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Підкидьок - В'ячеслав Сахно"