Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Лисичка та Журавель - Українська народна казка

Аудіокнига "Лисичка та Журавель - Українська народна казка"

159
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лисичка та Журавель" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лисичка та Журавель - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Кутасевич. Жанр аудіокниги «Лисичка та Журавель - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лисичка та Журавель" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лисичка та Журавель - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Шахрайка лисичка не подбала про належне частування для журавля, а подумала тільки про себе, от і залишився журавлик голодний. Та друг відплатив хитрунці тією ж монетою. Історія невдалої дружби між хитрою лисичкою і журавлем має глибокий сенс і мораль: стався до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лисичка та Журавель - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лисичка та Журавель - Українська народна казка"