Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Наталка-Полтавка - Іван Котляревський

Аудіокнига "Наталка-Полтавка - Іван Котляревський"

188
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Наталка-Полтавка" українською мовою, автора Іван Котляревський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Наталка-Полтавка - Іван Котляревський» написана автором - Іван Котляревський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитро Франько. Жанр аудіокниги «Наталка-Полтавка - Іван Котляревський» - "📚 Українська література / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Наталка-Полтавка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Наталка-Полтавка - Іван Котляревський" в соціальних мережах: 
Це романтично-сатирична п’єса про любов і вірність. Наталка і Петро кохають одне одного, однак злидні і бідність змушують їх розлучитися, а в цей час до дівчини сватається багатий пан Возний, нелюбий її серцю. Однак, для закоханих матеріальний достаток не є важливішим за щирі почуття. Перемежована піснями і легким гумором, «Наталка Полтавка» Івана Котляревського є класичним українським драматургічним твором, у якому майстерно описані традиційний український побут та звичаї.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Наталка-Полтавка - Іван Котляревський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Наталка-Полтавка - Іван Котляревський"