Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Спогади про неокласиків - Юрій Клен

Аудіокнига "Спогади про неокласиків - Юрій Клен"

206
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Спогади про неокласиків" українською мовою, автора Юрій Клен. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Спогади про неокласиків - Юрій Клен» написана автором - Юрій Клен ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Юлія Колісник. Жанр аудіокниги «Спогади про неокласиків - Юрій Клен» - "📚 Українська література / 📚 Біографія" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Спогади про неокласиків" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Спогади про неокласиків - Юрій Клен" в соціальних мережах: 
У мемуарах поета, перекладача, літературного критика Юрія Клена відтворено суспільну та літературну атмосфери 20–30-х років ХХ століття, висвітлено важливі, нерідко маловідомі, моменти життєвої та творчої біографії як самого автора, так і письменників з його найближчого оточення. Книга знайомить із подробицями приватного життя неокласиків, розповідає про їх дотепні та влучні взаємохарактеристики і творчі стосунки. Водночас ці спогади є свідченням про репресії щодо неокласиків, трьох з яких (М.Зерова, П.Филиповича і М.Драй-Хмари) на момент написання книги уже не було серед живих.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Спогади про неокласиків - Юрій Клен», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Спогади про неокласиків - Юрій Клен"