Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Матріополь - Валентин Тарнавський

Аудіокнига "Матріополь - Валентин Тарнавський"

308
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Матріополь" українською мовою, автора Валентин Тарнавський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Матріополь - Валентин Тарнавський» написана автором - Валентин Тарнавський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Лариса Оксенчук. Жанр аудіокниги «Матріополь - Валентин Тарнавський» - "📚 Українська література / 📚 Роман / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Матріополь" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Матріополь - Валентин Тарнавський" в соціальних мережах: 

"Матріополь" - науково-фантастичний роман українського письменника Валентина Тарнавського. Дія роману відбувається у майбутньому, коли Землю вже давно знищила ядерна катастрофа, а людство живе у великому місті-кораблі, який коливається на хвилях океану. Головний герой - молодий інженер, який знаходиться на межі духовного та емоційного занепаду. Він рятівник міста-корабля, але його робота дедалі менше задовольняє його. Одного дня головний герой відкриває для себе таємний світ забутих історій та зустрічає там таємничу жінку, яка допомагає йому знайти сенс у своєму житті.

Автор створює світ, який описується як майбутнє, але в той же час схожий на наш сучасний світ. Він досить точно передає проблеми, з якими стикається сучасне суспільство, такі як релігія, екологія, людські стосунки та більш глибокі філософські питання. Книга надихає на роздуми про те, що може чекати людство в майбутньому, і як ми можемо попередити наслідки наших вчинків сьогодні.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Матріополь - Валентин Тарнавський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Матріополь - Валентин Тарнавський"