Аудіокнига "Кассандра - Леся Українка"

173
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Кассандра" українською мовою, автора Леся Українка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Кассандра - Леся Українка» написана автором - Леся Українка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ада Роговцева. Жанр аудіокниги «Кассандра - Леся Українка» - "📚 Українська література / 📚 Драмa" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Кассандра" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Кассандра - Леся Українка" в соціальних мережах: 
В основу сюжету драми поетеса поклала античні перекази про Троянську війну і найвродливішу доньку Пріама й Гекуби - Кассандру. Аполлон наділив Кассандру даром провидіння, та вона не дотримала свого слова покохати його за цей дар і через те змушена все життя каратися тим, що ніхто не вірить у її пророцтво.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Кассандра - Леся Українка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Кассандра - Леся Українка"