Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Батько та дочка - Борис Грінченко

Аудіокнига "Батько та дочка - Борис Грінченко"

164
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Батько та дочка" українською мовою, автора Борис Грінченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Батько та дочка - Борис Грінченко» написана автором - Борис Грінченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Батько та дочка - Борис Грінченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Драмa" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Батько та дочка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Батько та дочка - Борис Грінченко" в соціальних мережах: 
Психологічна новела, позначена надзвичайним драматизмом.
Маруся живе удвох з батьком, він працює на шахті, на якій несподівано стається аварія. Чи вернеться батько живим до дочки? Щира любов і турбота дівчинки викликають величезну симпатію в читачів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Батько та дочка - Борис Грінченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Батько та дочка - Борис Грінченко"