Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко

Аудіокнига "Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко"

147
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ой випила, вихилила..." українською мовою, автора Володимир Винниченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко» написана автором - Володимир Винниченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ой випила, вихилила..." займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко" в соціальних мережах: 
Ланка тепер стала хазяйкою, решті дітей вона тепер не рівня, не дивлячись на те, що їй всього вісім років. Але з тих пір як мати захворіла на ноги, стала вона ніби старшою, дорослішою. І в "ґудзики" з компанією грає не заради цікавості, а старається матері-швеї допомогти виграними ґудзиками для її рукоділля. А якщо зможе дістати одного, рідкісного, генеральського ґудзика, так званого "сімака", якого так не вистачає для колекції Гришки з їх компанії, то її може чекати більш суттєва нагорода, так, як Гришка з багатшої сім'ї.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ой випила, вихилила... - Володимир Винниченко"