Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич

Аудіокнига "Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич"

397
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Кримінальне лото" українською мовою, автора Юрій Дмитренко-Думич. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич» написана автором - Юрій Дмитренко-Думич ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич» - "📚 Українська література / 📚 Детектив / 📚 Пригоди" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Кримінальне лото" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич" в соціальних мережах: 
У гостросюжетному пригодницькому романі "Кримінальне лото" розповідається про те, як добре організована злочинна група проникає ледве не до самих вершин державної влади в Україні. Твір написано в жанрі романа-застороги на тлі подій, що відбуваються в сучасній Україні в наші дні.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Кримінальне лото - Юрій Дмитренко-Думич"