Аудіокнига "Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов"

173
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Шпана з Євбазу" українською мовою, автора Юрій Чикирисов. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов» написана автором - Юрій Чикирисов ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Дмитренко. Жанр аудіокниги «Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов» - "📚 Українська література / 📚 Книги про війну" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Шпана з Євбазу" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов" в соціальних мережах: 
Це книга про покоління дітей війни. Перша повість розповідає про шпану з Євбазу (Єврейского базару) в окупованому німецькими загарбниками Києві 1941-1943 років.

Також на сайті Ви можете послухати другу частину книги Комуналка.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Шпана з Євбазу - Юрій Чикирисов"