Аудіокнига "Раб краси - Володимир Винниченко"

135
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Раб краси" українською мовою, автора Володимир Винниченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Раб краси - Володимир Винниченко» написана автором - Володимир Винниченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Раб краси - Володимир Винниченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Раб краси" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Раб краси - Володимир Винниченко" в соціальних мережах: 
Герої твору — дядько Софрон і молодий хлопець Василь. Разом з такими ж, як самі, «стомленими нудьгою і голодом людьми, жадібними і злими», вони на подвір'ї маленької станції чекають, коли їх наймуть на роботу в економії.
Час від часу з'являються прикажчики-наймачі і одбирають якусь кількість людей.
Але Софронові та Василеві не щастить, і хоч вони не стоять за плату, їх ніхто не бере вже другий тиждень, в душі убогого наймита живе музика.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Раб краси - Володимир Винниченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Раб краси - Володимир Винниченко"