Аудіокнига "Чернець - Тарас Шевченко"

143
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чернець" українською мовою, автора Тарас Шевченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чернець - Тарас Шевченко» написана автором - Тарас Шевченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Костянтин Степанков. Жанр аудіокниги «Чернець - Тарас Шевченко» - "📚 Українська література / 📚 Віршовані твори" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чернець" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чернець - Тарас Шевченко" в соціальних мережах: 
Семен Палій у поемі «Чернець» — це народний герой, який до останніх днів залишився відданим ідеалові служіння вітчизні. У заспіві-вступі поет висловив сподівання на майбутню волю. Наступна частина — історико-побутова сцена прощання С. Палія із «світом» перед тим, як прийняти чернечий сан у Межигірському монастирі.

Смисловий і ідейний наголос в поемі«Чернець» перенесено на останню, глибоко психологічну картину, що відтворює стан героя в монастирі. Гострий конфлікт у душі С. Палія, колишнього полководця, а потім ченця, зумовлює його трагедію. Сцени минулого життя й боротьби героя поеми, що промайнули одна за одною в його пам’яті, протиставлені чернечому животінню («Бий поклони! // І плоть старечу усмиряй. // Святе писаніє читай, // Читай, читай та слухай дзвона, // А серцеві не потурай»). Провідною і визначальною рисою характеру С. Палія залишається любов до батьківщини, з долею якої пов’язані всі його думи й помисли.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чернець - Тарас Шевченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чернець - Тарас Шевченко"