Аудіокнига "Кавуни - Борис Грінченко"

165
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Кавуни" українською мовою, автора Борис Грінченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Кавуни - Борис Грінченко» написана автором - Борис Грінченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Кавуни - Борис Грінченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Кавуни" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Кавуни - Борис Грінченко" в соціальних мережах: 
В оповіданні «Кавуни» розповідається про двох хлопців-сусідів, що подалися на сусідній баштан за кавунами. Раптом вони почули гомін, і один з них, Стецько, тікаючи, видав їх, причому його не було впіймано. Санько ж зазнав жорстокого покарання — його було сильно побито, але він не видав свого товариша, бо знав, що його поб’є батько. Санько відлежувався після побоїв, а коли знову зустрівся з Стецьком, сказав йому лише: «Ех ти!».

Це оповідання вчить дітей стійкості і виховує почуття відповідальності за інших. Злякавшись, Стецько не подумав про свого товариша, він прагнув порятунку лише собі. Санько ж повів себе шляхетно, не видав товариша.
Автор підводить читача до думки, що справжня дружба вимагає вірності в будь-якій ситуації.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Кавуни - Борис Грінченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Кавуни - Борис Грінченко"