Аудіокнига "Бот - Макс Кідрук"

699
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Бот" українською мовою, автора Макс Кідрук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Бот - Макс Кідрук» написана автором - Макс Кідрук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Василь Манько. Жанр аудіокниги «Бот - Макс Кідрук» - "📚 Українська література / 📚 Жахи / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Бот" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Бот - Макс Кідрук" в соціальних мережах: 
Його попередник повернувся додому в цинковій труні, але Тимур цього не знає ... і, відклавши власне весілля, відправляється в чилійську пустелю, щоб розібратися з ботами. Бот - це противник в комп'ютерній грі, просто програма, яка наслідує діям людини, - Тимур таких чимало створив, розробляючи 3D-стрілялки. Але хлопець навіть не здогадується, що в пункті призначення його очікують їм же створені боти, тільки вони знайшли плоть ...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Бот - Макс Кідрук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Бот - Макс Кідрук"