Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі

Аудіокнига "Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі"

1 845
0
17.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Експансія. І прокинеться Левіафан" українською мовою, автора Джеймс Корі. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі» написана автором - Джеймс Корі ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Євген Перепелиця. Жанр аудіокниги «Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Експансія. І прокинеться Левіафан" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі" в соціальних мережах: 
"Експансія. І прокинеться Левіафан" - це науково-фантастична книга від автора Джеймса Корі, яка розповідає про події в далекому майбутньому, де людство розширило свої кордони в космосі і зустрілося з іншими цивілізаціями. Головний герой - Джеймі, бувша зіркова пілотка, досліджує пустелю на одному з планет, коли знаходить загадковий артефакт, який може змінити хід історії. Поширюються чутки про загрозливу силу, яка прагне контролювати артефакт, тож Джеймі та її товариші знаходяться на межі боротьби за виживання, стикнувшись з численними ворогами та загадковими силами. Це захоплива і вражаюча історія, яка змусить читача замислитись про майбутнє людства в космосі та його можливість вижити в такому великому та небезпечному всесвіті.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Експансія. І прокинеться Левіафан - Джеймс Корі"