Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Танець недоумка - Ілларіон Павлюк

Аудіокнига "Танець недоумка - Ілларіон Павлюк"

495
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Танець недоумка" українською мовою, автора Ілларіон Павлюк. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Танець недоумка - Ілларіон Павлюк» написана автором - Ілларіон Павлюк ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Sergio_www. Жанр аудіокниги «Танець недоумка - Ілларіон Павлюк» - "📚 Українська література / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Танець недоумка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Танець недоумка - Ілларіон Павлюк" в соціальних мережах: 
Космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розпаду, ще й висока ймовірність (50%!), що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція в іншу галактику!
Дія з модерного Києва переміщається до ультрасучасного Токіо, а далі маршрут героя та його родини пролягає запиленими стежками далеких світів. Планета із індіанською назвою Іш-Чель - таємнича, мов Соляріс чи Пандора в "Аватарі", ворожа, мов гаррісонівська.

Якщо Гілю хотілося просто жити щасливо поруч із донькою, то в автора були на нього свої плани. На 680 сторінках роману він змушує свого героя пройти дев'ять пекельних кіл: бігати, стрибати і стріляти, боротися за рідних, обманюватися і прозрівати, втрачати і знаходити самого себе. Чи став він інакшим, чи зміг розправитися з власними химерами?

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Танець недоумка - Ілларіон Павлюк», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Танець недоумка - Ілларіон Павлюк"